Archiwum
!!!KLIKNIJ!!!

Najlepsze strony w Ostrowcu ¦w.
RSS
niedziela, 22 stycznia 2006
!!OGŁOSZENIE!!
Ze względu na panujące warunki atmosferyczne Prezydent Miasta Ostrowca Św. Jan Szostak podjął decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w poniedziałek i wtorek w szkołach podstawowych i gimnazjalnych na terenie Ostrowca Św. Wszystkie placówki oświatowe będą otwarte, więc wszystkie dzieci i młodzież, które mimo komunikatu trafią do szkół będą objęte opieką pedagogiczną.
 
                                                                                  

                                                                                    Źródło-TV Telkonet
17:41, filip_zareba
Link Komentarze (2) »
Galeria Ostrowiec??
Dużo razy słyszałem dyskusje na temat Galerii Ostrowiec. Jednym sie podoba dla innych to ochyda, ale .... co ty o tym myślisz?? Według mnie to galeria jest potrzebana w 50 %. po co na przykład jeszcze jedno RTVeuroAGD?? albo CCC??
Jedynie co dobre to może Cropp Town czy niektóre sklepy których nie było. Ale po co, aż tyle sklepów z ciuchami?? A TESCO?? wole iść do biedronki. TESCO wielkie a prawie nic nie ma. Drogo i wogule. OK teraz ten temat zostawiam wam. No to --->Go.................... 
16:37, filip_zareba
Link Komentarze (4) »
Luźne rozmowy

Witaj na "Luźnych rozmowach" To jest coś w stylu Hydepark. Mów co chcesz. Wyżyj sie. Klknij rónież na button najlepszych stron w Ostrowcu. Z góry dzięki :) Jeżeli wy macie jakiś ciekawy temat pisać do mnie na gg-4742368 lub e-mailem: kompik-dj@tlen.pl . Dodam każdy temat który mnie zaciekawi:)

16:15, filip_zareba
Link Komentarze (3) »